resim
İş Adamı Ali Akbulak'tan Kadınlar Günü Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İş Adamı Ali Akbulak’tan Kadınlar Günü Mesajı

Admin | 08 Mart 2020 | Dünya, Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Vanlı İş adamı Ali Akbulak , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, kadınların geleceğin şekillenmesinde büyük bir role sahip olduğunu belirtti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan AKBULAK GROUP Yonetim Kurulu Başkanı ve KALE GOLD HOTEL işletme sahibi Ali Akbulak mesajında” Gelişmiş, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel unsuru olan, varlıklarıyla hayatın her alanında cefakarlığı ve fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınların, sonsuz sevgi, hoşgörü ve vatan sevgisiyle yetiştirdikleri nesillerle geleceğin şekillenmesinde çok önemli bir rolü olduğunu kaydetti.
İş Adamı Akbulak “Hayatın en ağır yüklerini taşıyan, elinin emeğini gözünün nuru ile birleştiren kadınlarımız insanlığın en değerli unsurudur. Ülkemizin tarihi seyrine baktığımızda, Kurtuluş Mücadelemizde cephede savaşan, erkeğine mermi taşıyan Türk kadını cumhuriyetimizin kurulmasıyla birlikte de gereken değeri görmüş ve erkekle eşit olarak temsil edilme hürriyetine kavuşmuştur. Kadınlarımız, analarımız, bacılarımız ve eşlerimiz olarak geleneksel ve köklü kültürümüzün gereği müstesna bir yere sahip olup, daima şefkatin, fedakarlığın ve özverinin sembolü olmuşlardır. Onları sadece bir günde anmamalı, her zaman saygı ve sevgiyle hak ettikleri değeri vermeliyiz. Bugüne kadar kadınlara yönelik her türlü şiddetin, ayrımcılığın ve istismarın karşısında olduğum gibi bundan sonra da olmaya devam edeceğim. Kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, sevginin, şefkatin ve fedakarlığın simgesi olan kadınlara saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019