resim
İş Adamı Akbulak'tan 2 Nisan Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İş Adamı Akbulak’tan 2 Nisan Mesajı

Admin | 02 Nisan 2020 | Dünya, Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

KALE GOLD HOTEL ve AKBULAK GROUP A.Ş Başkanı iş adamı Ali Akbulak 2 Nisan Van’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İş Adamı Ali Akbulak tarafından yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi. 
 
“Van’ımızın 1918 Yılında düşman işgalinde kurtuluşunun 102. yıl dönümünü kutlamanın büyük mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Serhat şehrimiz, Van ilimizde, her türlü zorluğa ve her türlü baskılara rağmen Vanlı, işgalcilere asla boyun eğmemiş, düşmana karşı destan yazmıştır.
Van şehrimiz işgalcilere teslim edilmemiştir. Bu gün ilimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yılını kutlamanın mutluluğunu yaşarken, o günlerde şanlı ordumuzun ve yerli milislerimizin desteği ile binlerce şehidimiz ve gazimiz sayesinde zafere ulaştık. Birlik beraberliğin korunması ve kardeşlik duygusunun devamını dilerken bir daha güzel Van ilimize düşman ayağının değmemesini en kalbi duygularımızla temenni ederken heyecanla zaferi kutladığımız bu şirin serhat şehirde yaşayanlara huzur ve barışın her zamankinden daha fazla olmasını dilerim. Bu serhat şehri Van ilimizi, bizlere emanet eden şanlı ordumuzu şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla rahmet ve minnetle anıyorum.”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle