İpekyolu'nda Yeni İş Yeri Sahipleri Ruhsatlarıyla Buluşuyor - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İpekyolu’nda Yeni İş Yeri Sahipleri Ruhsatlarıyla Buluşuyor

Admin | 11 Temmuz 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri A- A+

İpekyolu Belediyesi işyerlerinin ruhsatlandırma çalışmalarında süresiz ruhsat uygulamasından sonra yeni formatıyla düzenlediği ruhsatların dağıtımına başladı.

Söz konusu uygulama kapsamında işyeri açma ve çalışma ruhsatları yeni formuyla ve çerçevelenmiş olarak işyeri sahiplerine İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk tarafından, teslim edildi.

Ruhsatların teslim töreninde bir konuşma yapan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk: “ İl ve ilçemiz ekonomisinin can damarı sayılabilecek esnaflarımıza Belediye olarak her türlü desteği sağlamakta kararlı olduklarını ifade etti.”

İşyerlerinin ruhsatlandırılması kapsamında pek çok yeniliği ortaya koyan İpekyolu Belediyesi, 2017 yılında 559, 2018 yılının ilk 6 aylık sürecinde ise 288 işyerini ruhsatını sahipleriyle buluşturdu.

İpekyolu Belediyesi’nin daha önce işyeri sahiplerine kolaylık sağlanması açısından hayata geçirdiği süresiz ruhsat uygulamasından sonra yeni formatı ve çerçeveleriyle teslim edilen ruhsatlar esnaf tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle