resim
İpekyolu'nda Sokaklar Güzelleşiyor - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İpekyolu’nda Sokaklar Güzelleşiyor

Admin | 03 Kasım 2017 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, ilçe genelinde yapılan sokak düzenlemeleri ve çalışmalarını yerinde inceleyerek hizmetlerin aksamaması için büyük çaba gösteriyor.

Şemsiyeli Sokak ve Kültür Sokak ile başlayan butik sokaklar projesinin 3. ve 4. Ayağı olan Kuş Kafesi ve Erciş’li Emrah Sokaklarında incelemeler yapan Başkan Vekili  yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yol, kaldırım, aydınlatma ve mimari tasarımlarıyla farklı konseptler içerecek sokaklardaki çalışmaların Kasım ayı sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor.

Sonrasında yaya ve araç trafiğinin çok yoğun olduğu Sarı Murat sokaktaki çalışmaları inceleyen Öztürk, burada da yetkililerden bilgi aldı. 75 metrelik yol boyunca eskiyen yol ve kaldırımların sökülmesinin ardından çift taraflı andezit kaldırımların döşeneceği sokağın hafta sonuna kadar hizmete açılması planlanıyor.

Başkan Vekili  incelemeleri sırasında sohbet ettiği vatandaş ve esnaflar, yapılan çalışmaların ilçemizin gelişmesi ve güzelleşmesine olan katkısından duydukları memnuniyeti ilettiler.

 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle