Hoşgeldiniz  

İpekyolu’nda Park Çalışmalarına Bir Yenisini Ekledi

Admin | 07 Haziran 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Belediyesi’nce Kevenli TOKİ’de yapılacak çok amaçlı parkın temeli, Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk tarafından atıldı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılacak parkın temel atma törenine kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmesi amaçlanan ve 7800 metrekarelik alana yapılacak parkta, dış mekan spor aletleri, modüler tırmanma konseptli ve 0-3 yaş arası ilgi alanlı oyun grupları, çok amaçlı saha, koşu yolu, geniş sayıda dinlenme alanları ile zengin bir bitki popülasyonu içeren yeşil alan olacak.

Temel atma töreninde bir konuşma yapan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, parkların gerek sağlıklı çevre ortamı oluşturulması açısından, gerek sosyal faaliyetler açısından, gerekse de çocuklarımıza oyun alanları sağlamak açısından çok büyük önem taşıdığının bilincinde olduklarını vurguladı.

İpekyolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı gerçekleştirilecek parkın Kurban Bayramı sonrasında vatandaşlarımızın hizmetine sunulması hedefleniyor.

Temel atma töreninin ardından, törene katılan protokol ve davetliler İpekyolu Belediyesi’nin organize ettiği iftar programına katıldılar.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle