Hoşgeldiniz  

İpekyolu’nda “İpekses” Yarışması Başladı

Admin | 20 Şubat 2020 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+


İpekyolu Belediyesi’nin, İpekyolu Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile düzenlediği ödüllü öğretmenler arası “İpekses” yarışmalarının başvuruları başladı.
İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öncülüğünde, öğretmenler arası düzenlenecek olan ses yarışması ile okullar arası kaynaşma, sosyalleşme, müziğe teşvik gibi amaçlar hedefleniyor. Öğretmenler arası ses yarışmasında, Klasik Müzik, Türk Halk Müziği, Rock, Arabesk, Caz, Pop, Rap gibi tüm müzik dallarına yer verilecek.
İpekyolu’ndaki 190 okulda yapılacak olan ses yarışması için müracaatlar, okulların kendi müdürlüklerinde yapılacak. Son müracaat tarihi 29 Ocak 2020 olan yarışmada müzik alanında akademik kariyer yapmış ve mesleğinde yetkin kişilerden oluşan jürinin değerlendireceği ön elemeyi geçen yarışmacılar, final için 8 Nisan 2020’ de yarışacak ve finalde dereceye giren yarışmacılara çeşitli ödüller verilecek.
İpekyolu Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde her kesime hitap eden kültür ve sanat faaliyetlerine devam edecek.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle