resim
İpekyolu Yol Yapım Çalışmalarına Başladı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İpekyolu Yol Yapım Çalışmalarına Başladı

Admin | 03 Mart 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


İpekyolu Belediyesi, zorlu geçen kış aylarından dolayı yol ve kaldırımlarda oluşan deformelerin bakım ve onarımına başladı.
Bu kapsamda İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Şerefiye Mahallesi İrfan Baştuğ Caddesi’nde sürdürdüğü yol bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceleyen İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, son yılların en sert ve etkili kar yağışının yaşandığı ilimizde gerek tuzlama, gerek yol temizleme çalışmalarından dolayı ilçe sınırlarında oluşan yol ve kaldırım tahribatlarından, vatandaş ve esnafların etkilenmemesi için asfalt sezonu olmamasına rağmen cadde ve sokakların onarılması talimatını verdi.
Daha sonra çevrede bulunan esnafları ziyaret eden Başkan Vekili Sinan Aslan, yapılması planlanan çalışmalarla ilgili esnaflarla sohbet ederek gelen talep ve önerileri çok önemsediğini ve çalışmaların bu kapsamda ilerleyeceğini ifade etti.
Başkan Vekili Aslan, ilgili birim müdürleriyle “ kent estetiği, vatandaşların hayat standardını yükseltme ve daha yaşanılabilir ortamlar oluşturma hedefi çerçevesinde bahar aylarının gelmesiyle birlikte başlatılacak çalışmalara vatandaş odaklı bir hizmet anlayışı benimseyeceklerini” dile getirdi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019