resim
İpekyolu ''Mobil İpek Masa''İle İlklere İmza Atıyor - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İpekyolu ”Mobil İpek Masa”İle İlklere İmza Atıyor

Admin | 02 Eylül 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Belediyesi tarafından sunulan İpek Masa Hizmeti’nde yeni bir proje daha hayata geçirildi.

Proje doğrultusunda, vatandaşların  istek ve önerilerini Belediyenin hizmet binasına gelmeden mahallelerini ziyaret eden “Mobil İpek Masa Hizmet Aracı” ile ilgili birimlere rahat ve hızlı bir şekilde iletebilecekler.

Her türlü teknolojik donanıma sahip mobil ipek masa hizmet aracı ile misafiri olunan mahalledeki ziyaretçilere su, çay, kahve, lokum ikramının yanı sıra çocuklara da yaş gruplarına ve ilgi alanlarına yönelik çeşitli oyuncaklar hediye ediliyor.

“Mobil İpek Masa Hizmet Aracı”; bugüne kadar Kültür Sokak, City Van AVM Yanı Kent Meydanı, Hafıziye Mahallesi Pazar Yeri, Cevdet Paşa Mahallesi Pazar Yeri, Hatuniye Mahallesi, Buzhane Mahallesi Atatürk Kültür Parkı, Şerefiye Mahalleleri olmak üzere toplamda 7 merkezde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların  istek ve önerilerini ilgili birimlere iletilmek üzere kayıt altına aldı. Mobil İpek Masa Hizmet Aracı mahalle ziyaretlerini aralıksız olarak yıl boyunca sürdürecek.

Sosyal belediyecilik projeleri kapsamında hizmette sınır tanımayan İpekyolu Belediyesi, tüm imkanlarını seferber ederek vatandaşlara daha kaliteli yaşam standartları sunmak amacıyla yaptığı çalışma ve projelerini sürdürmeye kararlıdır.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle