resim
İPEKYOLU KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ CEMİL ÖZTÜRK’ÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İPEKYOLU KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ CEMİL ÖZTÜRK’ÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Admin | 18 Ağustos 2018 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Yerel Haberler A- A+

Ülkeler geleceklerini gelenekleriyle inşa ederler. Yardımlaşmanın, dayanışmanın ve barışın pekiştiği mübarek bayramlarımız da bu güzel geleneklerimizin temel taşlarını oluşturan özel günlerdir.

Birlik olma şuurunu derinden hissettiğimiz bu özel günlerde; kimsenin kapısını çalamayanlara, yolları gözleyen yaşlılara, kimsesizlere, başının okşanmasına hasret öksüz ve yetimlere verilen en güzel hediyedir bayramlarımız.

Kurban Bayramı, karşılık beklemeden paylaşmanın ve birlik olmanın önemli bir vesilesidir. Berekettir, umuttur, paylaşmaktır. Gönülden gönüle giden yollarda yolculuk yapmaktır, gönüllerdeki muhabbeti paylaşmaktır.

Bu duygularla, ülkece birlik beraberlik içerisinde geçirebileceğimiz daha nice bayramlara ulaşılması ve her haneye sağlık, huzur ve bereket getirmesi temennilerimle başta ilimiz ve ilçemiz olmak üzere, ülkemizin ve tüm İslâm âleminin mübârek Kurban Bayramını kutlar, bu vesile ile vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna şehadet mertebesine erişmiş şehit ve gazilerimize de yüce Allah’tan rahmet dilerim.

Cemil ÖZTÜRK

İpekyolu Kaymakamı, Belediye Başkan V.

 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle