resim
Ipekyolu Dezavantajlı Gençlere Kuaförlük Hizmeti Veriyor - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Ipekyolu Dezavantajlı Gençlere Kuaförlük Hizmeti Veriyor

Admin | 15 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Koronavirüsle mücadele tedbirleri çerçevesinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan ve dezavantajlı olan kırsal ve merkez mahallelerde yaşayan 20 yaş ve altı gençlere yönelik berber ve kuaförlük hizmeti sundu.

Bugün 4 saatliğine sokağa çıkmalarına izin verilen ve sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı mahallelerde yaşayan 20 yaş altı gençlere, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Sinan ASLAN’ın talimatları doğrultusunda Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü personelleri tarafından berberlik hizmeti verildi.
İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen faaliyette, özellikle sosyo-ekonomik yönden dezavantajlı olan 4 mahallede gerçekleştirildi. Gençlere tıraş öncesi eldiven ve maske dağıtımının yapılmasının ardından, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak gençlerin tıraşları gerçekleştirildi. Tıraş sonrası memnuniyetleri gözlerinden okunan gençler verilen hizmetten ötürü İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Sinan Aslan’a teşekkürlerini dile getirdiler.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle