İpekyolu Belediyesi'nden Anlamlı Babalar Günü Kutlaması - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İpekyolu Belediyesi’nden Anlamlı Babalar Günü Kutlaması

Admin | 21 Haziran 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


İpekyolu Belediyesi, ’21 Haziran Babalar Günü’ kapsamında Şehit, Gazi ve Özel Gereksinimli Aileleri ziyaret ederek, “Babalar Günü” hediyesi takdim etti.
İpekyolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Doğan Nurses ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmettin Akarslan ile düzenlenen ziyaretlerde; Şehit , Gazi, Özel Gereksinimli ve Dezavandajlı Babalara hediyelerini takdim ederek Babalar Günü’nü kutladılar.
Ziyaret esnasında konuşma yapan İpekyolu Belediye Başkan Yardımcısı Doğan Nurses, aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında büyük rol oynayan babalarımızın, ailenin temel direği olduğuna vurgu yaptı. Nurses, “Aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında büyük rol oynayan babalarımızın tek isteği ve dileği, çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve onların geleceklerini güvence altına alabilmektir.
Evlatlarına tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, sevgi dolu yürekleri ile aile bağlarının daha güçlü olmasını sağlayan babalarımızın değerini bilmeli ve onlara saygı ve sevgide kusur etmemeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, bu aziz vatan uğrunda canlarını veren şehitlerimizin babaları başta olmak üzere; tüm babaların bu anlamlı gününü kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Ziyaretlerde çocuklarda unutulmayarak çeşitli hediyeler takdim edildi. Hediyeleri alan babalarımız, böyle anlamlı bir günde hatırlandıkları için çok mutlu olduklarını dile getirerek, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Sinan Aslan’a ve ekibine teşekkürlerini ilettiler.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle