Hoşgeldiniz  

İpekyolu Belediyesi Zorlu Kış Şartlarında Yeni Doğan Bebekleri Unutmuyor

Admin | 10 Ocak 2019 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

     

İpekyolu Belediyesi’nin yeni doğan bebekler için uygulamaya koyduğu “Sevgiyle Büyütelim” projesi zorlu hava koşullarına rağmen aralıksız devam ediyor.

         İpekyolu Belediyesi  bir hafta içerisinde, yoğun kar ve kış şartlarında,  Karpuzalan, Kavuncu, Irgatlı, Bostaniçi, Serhat, Halilağa ve Hatuniye Mahallelerinde toplamda 60 yeni doğan bebeğe  “Sevgiyle Büyütelim” ziyaretinde bulundu..

         Yeni doğan bebekleri olan ailelere desteği içeren ‘Sevgiyle Büyütelim’ uygulaması çerçevesinde, İpekyolu İlçe  sınırlarında doğan bebeklerin ailelerine Belediye Başkan Vekili  Cemil Öztürk’ün kişiye özel tebrik mesajı ve hediyesinin yanı sıra zıbın takımı, bebek bezi, şampuan, sabun, pudra, oyuncak, diş kaşıyıcı ve ıslak mendil gibi bebeklerin temel ihtiyaçlarını içeren bir hediye seti takdim ediliyor. Hediye setinin diğer bir önemli parçası da, yeni doğmuş bebek ve anne sağlığına yönelik bilgiler içeren, uzmanlarca hazırlanmış broşürler bulunuyor.

         İpekyolu Belediyesi, toplum hayatında, kültürel ve sosyal faaliyetlerin en az alt ve üst yapı faaliyetleri kadar önemli olduğunun bilinciyle bundan sonraki hizmetlerini de aynı kararlılıkla sürdürecektir’’denildi.

Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle