Hoşgeldiniz  

İPEKYOLU BELEDİYESİ ÜCRETSİZ PİLATES KURSU BAŞLATIYOR

Admin | 13 Şubat 2021 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Spor, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


İpekyolu Belediyesi’nin kadınlara yönelik ücretsiz düzenleyeceği pilates kursu için kayıtlar başlıyor. 18 yaş ve üzeri bütün kadınlar 15 Şubat Pazartesi gününden itibaren kurs için kayıt yaptırabilecek.
Belediyeye bağlı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Şehr-i Spor İpekyolu sloganıyla spor etkinliklerine farklı kesimlerin katılımını sağlamak amacıyla hayata geçirilen çalışmalar, pilates kursuyla devam ediyor. Sporun, sağlıklı aile ve sağlıklı toplum yapısı oluşturmada önemli bir etken olduğundan yola çıkan İpekyolu Belediyesi, bu kapsamda çeşitli ücretsiz kursları vatandaşların ilgisine sunuyor. Pilates kursuyla ise kadınların yaşamlarında sporun önemine dikkat çekmek, sosyal hayatlarını geliştirmek ve sağlıklı olarak yaşamlarını sürdürmelerine yardımcı olmak amaçlanıyor.
“KURSA 18 YAŞ VE ÜZERİ HER KADIN BAŞVURABİLECEK”
Düzenlenen ücretsiz pilates kursuna, 18 yaş ve üzeri her kadın başvurabilecek. Müracaatlar 15 Şubat Pazartesi gününden itibaren mesai saatleri arasında İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne 444 7 160 nolu telefon üzerinden yapılabilecek.
Pilates eğitimi, Bostaniçi Mahallesi’ndeki İpekyolu Toplum Merkezi’nde düzenlenecek. Gerekli spor ekipmanları (Pilates matı, çember, direnç lastiği, mini ball) İpekyolu Belediyesi tarafından karşılanacak.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle