resim
İpekyolu Belediyesi Kırsaldaki Öğrencileri Hediyelerle Sevindirdi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İpekyolu Belediyesi Kırsaldaki Öğrencileri Hediyelerle Sevindirdi

Admin | 20 Eylül 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, yeni eğitim öğretim yılının başlamasının hemen ardından ilk ziyaretini kırsal mahallelerden  Kıratlı’ya gerçekleştirdi.

İpekyolu Belediye Başkan vekili Cemil Öztürk birim müdürleri ile birlikte Kıratlı Mahallesi’nde bulunan Selahattin Ülkümen İlk ve Orta Okulu’nu ziyaret ederek, buradaki öğrencilere çift gözlü kalemlik, kalemtıraş, silgi, makas, yapıştırıcı, 12’li pastel boya, kurşun kalem, kırmızı kalem, çizgili defter, kareli defter, resim defteri gibi temel ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu çantaları hediye etti. Ayrıca ana sınıfındaki öğrencilere de yaş gruplarına uygun hediyeler veren Öztürk, öğrencilerin yeni eğitim öğretim yıllarını tebrik ederek, başarılar diledi.

Okul ziyaretinden sonra birim müdürleri ile Kıratlı Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Başkan vekili  Öztürk, ziyaretinden büyük memnuniyet duyan mahalle halkıyla da sohbet ederek, ihtiyaç ve talepler hakkında bilgi aldı ve çözümleri için ilgili birimlere talimat verdi.

İpekyolu Belediyesi, yıllardır ihmal edilen kırsal mahallelerin  alt ve üst yapı hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra okullara ve öğrencilere  de gerekli her türlü desteği devam ettirecektir dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle