resim
İpekyolu Belediyesi İhtiyaç Sahibi Bin Beş Yüz Kişiye İftar Yemeği - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İpekyolu Belediyesi İhtiyaç Sahibi Bin Beş Yüz Kişiye İftar Yemeği

Admin | 24 Nisan 2020 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


İpekyolu Belediyesi Korona Virüsü salgını nedeni ile hem sokağa çıkamayan hem de ortak iftar sofralarında bu yıl buluşamayan vatandaşları düşünerek iftar sofralarını ihtiyaç sahibi vatandaşların ayağına götürüyor.


İpekyolu Belediyesi, İpekyolu İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Türkiye Kızılay Van Şubesi’nin iş birliğiyle Ramazan ayı boyunca her gün üç çeşit sıcak yemek ve ekmekten oluşan iftar yemeği ihtiyaç sahibi bin beş yüz vatandaşa ulaştıracak.
Ramazan ayının hoşgörü, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde yaşanması için her yıl binlerce vatandaşın aynı sofralarda buluştuğunu ifade eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan “Maalesef bu yıl Ramazan ayını salgın tedbirleri sebebi ile buruk yaşıyoruz. Eskisi gibi bir ve beraber olacağımız nice iftar sofralarında görüşmeyi temenni ediyor, kardeşlik ve dayanışma ayı olan Ramazan’ın birlik olmaya ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019