İpekyolu Belediyesi Hizmette Sınır Tanımıyor - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İpekyolu Belediyesi Hizmette Sınır Tanımıyor

Admin | 09 Ekim 2018 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk ve beraberinde birim amirlerinden oluşan bir heyetle merkeze 48 km uzaklıktaki Karakoç ve yine merkeze 43 km uzaklıktaki Değirmenarkı mahallelerine ziyarette bulundu.

Belediye heyetinin yapmış oldukları Ziyaretlerinde, yapılan hizmetleri yerinde inceleyen ve ihtiyaçlar hakkında bilgilendirilen Öztürk, vatandaşlarla da sohbet ederek taleplerini dinledi, çözümleri için yetkililere gerekli talimatları verdi.

Her iki mahalledeki okulları da ziyaret eden Öztürk çocuklara içerisinde; çift gözlü kalemlik, kalemtıraş, silgi, makas, yapıştırıcı, 12’li pastel boya, kurşun kalem, kırmızı kalem, çizgili defter, kareli defter, resim defteri gibi temel kırtasiye malzemeleri bulunan okul çantaları hediye etti.

Eğitim ve öğretimi keyifli kılan hediyelerini Cemil Öztürk’ten alan çocuklar kadar veliler de memnuniyetlerini belirttiler. Öztürk,çocuklara yapılan eğitim araç ve gereç desteğinin kırsal mahallelerdeki okulların  genelinde devam edeceği müjdesini de vererek toplamda 5.000 çantanın dağıtımının yapılacağını bildirdi.

Öztürk ayrıca eşi vefat eden Karakoç Mahallesi Muhtarı İsmet Yıldız’ın taziyesine de katılarak aileye başsağlığı dileklerini iletti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle