İL BAŞKANI TÜRKMENOĞLU'NA YOĞUN ZİYARETLER SÜRÜYOR - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

İL BAŞKANI TÜRKMENOĞLU’NA YOĞUN ZİYARETLER SÜRÜYOR

Admin | 27 Kasım 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu tekrar güven tazeleyerek göreve başlamasıyla hayırlı olsun ziyaretleri yoğun bir şekilde ard, arda devam ediyor.


Ak Parti 7. Olağan Van İl Kongresinde tekrar güven tazeleyen Kayhan Türkmenoğlu ‘na Koronavirüs tedbirleri kapsamında ziyaretlerine gelen vatandaşları yoğun bir şekilde ağırlamaya devam ediyor.
Ziyaretlerin yoğunluğundan dolayısıyla sadece vakit namazlarına zaman ayırabilen Başkan Türkmenoğlu kentin Kanaat önderlerini, Aşiret Reislerini, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcilerini, halk ziyaretlerinin yanı sıra kurum amirlerinin tebriklerini kabul ederek öte yandan vatandaşlardan gelen talepleri karşılıyor.
Yoğun bir süreç yaşadıklarını dile getiren Türkmenoğlu “ Yönetim Kurulu üyelerimizle toplantılarımızı yaparak görev dağılımlarını geçen hafta belirledik. Teşkilâtlarımızın daha hızlı çalışabilmesi için herkes istenen gayreti gösteriyor. Bunun yanı sıra halkımızın da göreve başlamamız olmamız hasebiyle ziyaretleri devam ediyor. Teveccüh gösterip bizleri ziyaret eden ve yalnız bırakmayan tüm herkese ayrı, ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle