Hoşgeldiniz  

Hastane Önünde Alkışlanacak Hareket

Admin | 17 Ocak 2020 | Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

HAK-İŞ Konfederasyonu Van İl Başkanlığına bağlı Öz Güven-Sen Sendikası Van İl Başkanı Kadir Ermin, hastane önünde ki davranışı adeta ders niteliğinde oldu. Halen insanlık ölmemiş dedirtti.

Örnek davranışın adresi Van Ağız ve Diş Hastanesiydi! Yaşlı bakım evinden Van Ağız ve Diş Hastanesine tedavi amaçlı tekerlekli sandalye ile getirilen bir vatandaş, tedavisinin ardından tekrar yaşlı bakım evine götürülmek üzere tekerlekli sandalye ile birlikte hastanenin önüne çıkartıldı. Yaşlı bakım evinin servisini bekleyen engelli ve yaşlı vatandaş havaların soğuk olması nedeniyle üşüdü ve titremeye başladı. Durumu fark eden duyarlı hastane çalışanı ve aynı zamanda HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Öz Güven-Sen Sendikası Van İl Başkanı Kadir Ermin yaşlı vatandaşın yanına giderek kabanını soğuktan titreyen yaşlı vatandaşa giydirerek, insanlık dersi verdi.

Bu anlamlı hareketi güvenlik kamera kayıtlarından fark eden hastane yönetimi de sosyal medya hesapları üzerinden Öz Güven-Sen Van İl Başkanı Kadir Ermin’e teşekkür etti.

Yaptığı davranışın aslında bir vatandaşlık görevi olduğunu hatırlatan Öz Güven-Sen Van İl Başkanı Kadir Ermin, kötülüğün hiç bir zaman kazanmadığı dünyada, insanların iyiliklerle anılacağını söyledi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle