resim
Gürpınar Belediyesi'nden Bayram Hediyesi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Gürpınar Belediyesi’nden Bayram Hediyesi

Admin | 22 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van’ın Gürpınar Belediyesi korona virüs süreci dolayısıyla evinden çıkamayan 65 üstü tüm vatandaşları bayram öncesi ziyaret ederek hediye verdi.

Başkan Hayrullah Tanış öncülüğünde belediye bünyesinde oluşturulan 40 kişilik ekip, ilçedeki 65 yaş üstü tüm vatandaşları evlerinde ziyaret ederek evden çıkmamaları konusunda uyarıp içerisinde bayram çikolatası, maske, dezenfektan ve bilgilendirme mektubunun olduğu hediyeleri teslim etti.

Ayrıca Başkan Tanış ve AK Parti İlçe Başkanı Taha Güngör, Hoşap ile İlçe merkezindeki esnafların ve vatandaşların bayramını tebrik ederek hediyelerini verdi.

Ziyaret sırasında esnafların bayramını tebrik eden Başkan Tanış, “İçinde bulunduğumuz Korona virüs süreciyle farklı bir Ramazan ayı geçirdik. Bu anlamda biz de Gürpınar Belediyesi olarak sokağa çıkma kısıtlaması bulunan çocuklarımız ve 65 yaş üstü vatandaşlarımız için çalışmalar başlattık. Ramazan Bayramında yaşlılarımız başta olmak üzere birçok vatandaşımız sevdikleriyle bir araya gelemeyecekler. Bizde onları Belediye Meclis üyelerimiz, birim müdürlerimiz ve AK Parti İlçe teşkilatımız ile ziyaret ettik. Yine esnafımıza ve çarşıda bulunan vatandaşlarımıza sabır ve dayanışma mesajı vererek hediyeleri takdim ettik. Sayın Cumhurbaşkanımızın selamlarıyla Ramazan Bayramlarını tebrik ettik. Biliyoruz ki bu süreç geçecek ve biz eskiden olduğu gibi bayramlarımızı doyasıya kutlayacağız. Şimdiden hemşerilerimin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, Ramazan Bayramının ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk, huzur, sağlık, esenlik ve güzellikler getirmesini diliyorum.”

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle