Hoşgeldiniz  

Gövelek Yeni Yollarına Kavuştu

Admin | 18 Haziran 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte merkeze uzaklığı 26 km olan Gövelek Mahallesi’ndeki çalışmalara katıldı.

Gövelek Mahallesi’ndeki yollarda ilk kez İpekyolu Belediye’si tarafından zemin hazırlığı yapılıp, sonrasında kenar taşları ile oluk taşları döşeme işlemleri gerçekleşti. Yol hatlarının belirlenmesinin ardından kilit taşı döşeme işlemine geçilirken, çalışmaları yakından takip eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte kilit taşı döşeyerek yol yapımına destek sağladı.

Yaklaşık 9 bin m2 kilit taşı döşenen yolun yapım çalışmalarına bizzat katılan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk; “Yol Medeniyettir. Bizlerde medeniyetimizin sembollerinden olan yollarımızı uzaklık, yakınlık gözetmeksizin vatandaşlarımız için yeniliyoruz. Devletimizin imkanlarının doğru yerlerde kullanıldığında neler yapılabileceğinin en güzel örnekleri bu çalışmalarımızdır” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle