Gölkentlilerden YAKA Yönetimine Plaket - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Gölkentlilerden YAKA Yönetimine Plaket

Admin | 14 Ağustos 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Spor, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Vanspor Gölkentliler Taraftar Derneği Yöneticileri Yaka Marketler Zinciri Yönetim Kurulunu ziyaret ederek Plaket verdi.


Vanspor Taraftarlarına katkıda bulunarak forma hediye eden Yaka Marketler Zinciri Yönetimine taraftardan jest. Gölkentliler Taraftar Derneği, geçtiğimiz günlerde Vanspor taraftarına Vanspor forması hediye eden Yaka Marketler Zinciri Yönetimini ziyaret ederek plaket verdi.
Yaka Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Karaman ile Genel Müdür Bilal Karaman’ı ziyaret eden Gölkentliler Taraftar Derneği, Vanspor taraftarına forma hediye eden Yaka Yönetimine Plaket vererek jest yaptı.
Ziyarette kısa bir konuşma yapan Gölkentliler Taraftar Derneği Başkanı Nevzat Aslan dernek çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.
Aslan, ‘’Gölkentliler Taraftar Derneği olarak toplumumuza katkı sağlayacak birçok çalışmaya imza attık. Van’da spor kültürünün yaygınlaşması adına dönem dönem çeşitli çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu çalışmalarımız halen devam etmekte. Vanlı esnafımızın, iş adamlarımızın biz taraftar ve Vanspor’a her zaman destek olmasını istiyoruz. Bizlere forma hediye eden ve devamlı destekte bulunan Yaka Marketler Zinciri Yönetimine Büyük Vanspor taraftarları adına teşekkür ederiz’’ dedi.
Gölkentliler Taraftar Derneği Üyelerinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Yaka Marketler Zinciri Genel Müdürü Bilal Karaman, ‘’Taraftar derneğinin bu nazik davranışlarından ötürü tüm Vanspor taraftarlarına teşekkür ederim. Bizler her daim taraftarlarımız ile iç içe olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Vanspor bu memleketin bir gerçeğidir. Vanlılar olarak herkesin Vanspor’un yanında olması ve destek vermesi gerekmektedir. Tekrardan bizleri ziyaret eden taraftarımıza teşekkür ederim’’ dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle