Hoşgeldiniz  

Gençer Ailesinin Acı Günü

Admin | 19 Ekim 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+Ferhat Gençer Son Yolculuğuna göz yaşları arasında Uğurlandı.

Haber: Suat Baran
Edinilen bilgilere göre daha önce hiç bir rahatsızlığı bulunmadığı söylenilen ve Geçirdiği Corona virüs Covit 19 hastalığı sonucu hayatını kaybeden Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli Ferhat Gençer sevenlerini gözü yaşlı geride bıraktı.
Gerçer’in son yolculuğuna yüzlerce sevenleri tarafından uğurlandı.
Ferhat Gençer’in haberini alan sevenleri göz yaşlarına hakim olamadılar. Merhum Gençer Erçekteki evinin önünede ve son görevlerini yerine getirerek, toprağa defnedildi. Sağlık camiası yüzlerce seveni Merhum Ferhat Gençer ’i Göz yaşları arasında son yolculuğuna uğurladılar.
Gençer’in vefatı ile ilgili kurum müdürleri, siyasi parti başkanları, il içinden ve dışından çok sayıda akraba ve seveni, basın mensupları merhumun ailesine başsağlığı ve sabır dilediler.
“İyi insanlar çok yaşamıyor, Ferhat Gençer’i kaybettik”
Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan ve Covit 19 hastalığına yakalandıktan sonra tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Ferhat Gençer ’in ölümü mesai arkadaşlarını üzüntüye boğdu. Büyük üzüntü yaşadıklarını dile getiren Hastane Personelleri (VEAH ) Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Sebahattin Çelik ,“Son konuşmamızda her şeye rağmen iyi olduğunu söylüyordu ama olmadı. İyi insanlar çok yaşamıyor derler, kaybettik” dedi..

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle