resim
Genç Kitap Evinden örnek Hizmet - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Genç Kitap Evinden örnek Hizmet

Admin | 06 Nisan 2020 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Dünyayı etkisi altına alan ölümcül Koronavirüse inat Vandaki esnaf tarafından hizmetseferberliği devam ediyor. 

Bu noktada Van’da uzun yıllardır kitap satan, yayınevi kaynaklarını halka ulaştıran Genç Kitapevi sahibi Behzat Ete, sokağa çıkması yasaklanan 20 yaş altındaki genç öğrencilere jest yapıyor,  sipariş ettikleri kaynak kitapları kapılarına kadar götürüyor. 

Van’da Artos İş Merkezinde tüm dükkanların kapalı olmasına rağmen tek başına yayınevi işyerini açık tutan Ete fedakarlıkta sınır tanımıyor. 

       Konu ile ilgili gazetemize açıklama yapan Genç Kitap Evi sahibi  Behzat Ete ” Gerek ülke olarak,  gerekse memleketimiz Van olarak oldukça zor günler geçiriyoruz. Dünyayı öncesi altına alan Virüs belasından tüm düzenimiz değişse de her şeyi devletimizden beklememek gerekir. Bu bağlamda kendi sektörümüz olan eğitim ve öğretim ile alakalı tüm yayınevi kaynaklarını bölge koordinatörümüz Haluk Şen ile birlikte tamamlamaya ve sokağa çıkması yasaklanan 20 yaş altındaki genç öğrencilere ulaştırmaya gayret ediyoruz. Hem ilköğretim, hem lise ve aynı zamanda üniversiteye hazırlık kaynakları sipariş veren genç arkadaşlarımız için evlerine götürüp kapılarına kadar hizmet ediyoruz. Yeter ki, bu sıkıntılı günlerde derslerinden ve eğitimlerinden uzak kalmasınlar. Milli Eğitim Kaynakları ve Eba Tv tabiki çok faydalı ancak sistemin oturması biraz zaman alabilir. Bu vesile ile farklı kaynaklar başarı noktasıda daha da katkı sunar diye düşünüyorum. İnşallah en kısa sürede bu virüs belasından kurtulup normal hayata adım atarız ” dedi.

Haber  Ercan Ulutaş 

Android için Outlook’u edinin

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle