Gelecek Partisi'n den Rus Pazarı Esnafına Ziyaret - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Gelecek Partisi’n den Rus Pazarı Esnafına Ziyaret

Admin | 16 Ekim 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, Rus pazarı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.


Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık ve yönetim kurulu üyeleri merkez İpekyolu ilçesinde bulunan Rus pazarı esnaflarını ziyaret etti.
Başkan Karabıyık yaptığı açıklamada; Esnaf ziyaretleri ile sahada çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, her fırsatta Van halkı ile bir arada olmaya gayret ettiklerini belirtti. Başkan Karabıyık, Korona virüs salgınıyla mücadele sürecinde özveriyle çalışan esnafları ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Esnaf ziyaretimizde bugün ki durağımız her kesin ve her kesimin uğrak yeri olan Rus Pazarı esnafı oldu, esnaflarımıza hayırlı işler bol kazançlar dilerim. Allah’ın izniyle bu zor zamanları da yine birlikte aşacak ve özlenen güzel günlere kavuşacağız” dedi. Başkan Karabıyık, “Esnafımızın sıkıntı ve taleplerini bizzat dinledik. Her zaman vatandaşımızın yanındayız. Gelecek Partisi olarak esnafımızın sorunlarını çözmek için hep birlikte, el ele vererek çalışıyoruz.” cümlelerini kullandı.
Ziyaretlerden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Rus pazarı esnafı Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık ve yönetimine teşekkür etti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle