Esnaf Odalarından Büyükşehir'e Teşekkür Ziyareti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Esnaf Odalarından Büyükşehir’e Teşekkür Ziyareti

Admin | 27 Aralık 2017 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Lokantacılar Fırıncılar ve Kahveciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’ndan bir heyet Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Oda başkanı Osman Tuncil ve beraberindekileri makamında kabul eden Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer, Belediye olarak sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket ettiklerini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi’nin halkın dilek ve önerilerine dayalı, şeffaf ve katılımcı belediyecilik örneği sergilediğini belirten Genel Sekreter Yardımcısı Tamer, “Bu kapsamda Van’da bulunan tüm esnaf ve sanatkar odalarının temsilcileriyle ‘Kent Esenliği’ toplantılarında bir araya geliyoruz. Burada esnafımızdan oda ve STK temsilcilerine gelen sorunları çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Osman Bey ve heyeti bizlere teşekkür ziyaretine geldiler. Bizler de kendilerine teşekkür ediyoruz. İlimiz için ne gerekiyorsa birlikte yapmaya çalışacağız. Bir çalışma yaparken mutlaka ilgili oda ve STK’larımızla istişare ediyoruz. Onların fikirleri bizim için çok önemlidir. Bunu inşallah sürdüreceğiz. Ben tekrar ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Kendilerini kabul den Tamer’e teşekkür eden Van Lokantacılar Fırıncılar ve Kahveciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Tuncil ise esnaf odaları olarak yıllardır bu tür toplantıları arzu ettiklerini belirterek, “Çok verimli toplantılar oluyor. Esnafımızdan bizlere yansıyan sorunları bizler bu toplantılarda dile getirerek çözüme kavuşturuyoruz. Bu istişare ortamının oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle