Eski Vekil Kaçmaz'dan Başkan Türkmenoğlu'na Ziyaret  - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Eski Vekil Kaçmaz’dan Başkan Türkmenoğlu’na Ziyaret 

Admin | 03 Ocak 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van’ın köklü ailelerinden Küresünni temsilcileri Eski dönem Milletvekili Mustafa Kaçmaz önderliğinde, AK Parti Van İl Başkanlığı görevine tevdi edilen 23. Dönem Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu’nu ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Van il Başkanlığı görevine tevdi edilen 23. Dönem Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor. Göreve getirildiği günden bu yana birçok Sivil Toplum örgütü, partililer, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile Kanaat önderleri, Muhtarlar ve vatandaşların tebriklerini kabul eden AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’na bir ziyarette Küresünni aşiret temsilcilerinden geldi. Küresünniler aile büyüğü 19. Dönem Van Milletvekili Mustafa Kaçmaz, Küresünniler Derneği Başkanı Bilal Yücebaş, Muhtarları temsilen Alaköy Mahalle muhtarı Zeki Akyürek ve Eski Belediye meclis üyesi Şevket Zorkul önderliğinde çok sayıda aile büyüğü ve aşiret mensupları ile parti binasına gelen heyeti Başkan Türkmenoğlu karşıladı. İl binası toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette konuşan Türkmenoğlu, böylesi büyük bir ailenin desteklerini hissetmekten mutluluk duyduklarını ifade etti. İlimizde her kulvarda yer edinen Küresünni ailesi ile birlikte olmanın kendilerine güç verdiğini de belirten Türkmenoğlu, ‘‘Böylesi büyük bir desteği gördükten sonra 2019 için daha büyük bir hevesle çalışacağız. Gün birlik beraberlik günüdür. Ayrıştırmayı bir yana bırakarak yekvücut olup partimiz ilkesinde belirlenen hedeflere emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bu yolda Mustafa Kaçmaz ağabeyimizin engin siyasi tecrübelerinden yararlanacağımızı da belirtmek istiyorum’’dedi.

Daha sonra konuşan Küresünni ailesi büyüğü 19. Dönem Milletvekili Mustafa Kaçmaz da, Başkan Türkmenoğlu’na görevlerinde başarılar diledi. Küresünni ailesinin her zaman devletinin vatanının ve bayrağının yanında olduğunu sözlerine ekleyen Kaçmaz, ‘‘Partimizin il başkanlığı gibi sorumluluk isteyen bir göreve Van’ın öz evladı Kayhan Türkmenoğlu kardeşimizin getirilmesi tüm ailemizce mutlulukla karşılandı. Bizlerinde üzerine ne düşerse yapmaya hazır olduğumuzu belirtmekistiyorum.’’dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle