resim
Erciş'te Diş Protez Hizmeti Verilmeye Başladı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Erciş’te Diş Protez Hizmeti Verilmeye Başladı

Admin | 29 Eylül 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Erciş halkının yıllardır beklediği hizmet olan diş protez hizmeti 1 Ağustos itibariyle  diş polikliniğinde sağlık Müdürlüğümüzün yoğun çabaları sonucunda verilmeye başlanmıştır.

Hastanede  Diş Polikliniğinde Diş Çekimi, Kanal Tedavisi, Estetik Dolgu ve Detertraj(diş taşı temizliği) işlemleri yanı sıra diş protez hizmeti kapsamında da hastalarımızın sabit(kron ve köprü) ve hareketli (bölümlü ve tam) protez tedavi ihtiyaçları yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Konu hakkında açıklamada bulunan Van İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Nevzat Akdoğan; “Ağız Sağlığı, mutlu bir hayatın önemli bir parçasıdır. Mutlu insanların olduğu sağlıklı bir toplum için gün geçtikçe tüm İlçe Hastanemize yeni hizmetler kazandırmaya devam ediyoruz. Erciş Hastanemizde mevcut olan diş polikliniğimizde halihazırda verilen hizmetlere ek olarak ağustos ayı itibariyle diş protez hizmetini de eklemiş olduk. Böylece hastalarımızın protez tedavisi için il merkezine ve farklı illere gitmelerinin önüne geçmiş olduk. Bundan sonra ki süreçte hastalarımızın sağlık memnuniyetlerini arttırabilmek, sağlık hizmetlerinden maksimum düzeyde faydalanabilmelerini sağlayabilmek ve sağlık hizmetleri için ilçe dışına gitmelerinin önüne geçmek adına Müdürlüğümüz olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle