Erçekli Sevilen Başkan Katar Yeni İl Yönetiminde  - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Erçekli Sevilen Başkan Katar Yeni İl Yönetiminde 

Admin | 16 Nisan 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van’da Adalet ve Kalkınma Partisinin Kurucu üyelerinden ve 2002’de Ak Partinin Erçek Belde Başkanlığını 12 yıl yaparak burada birçok hizmetlere imza atan Nurettin Katar Van İl yönetimine dahil edilmesi  herkes tarafından sevinçle karşılandı.

Van Erçek Belde Başkanlığı görevi sırasında yaptığı hizmetlerle taraflı tarafsız  tüm herkesin sevgisini kazanan Nurettin Katar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen 6. Olağan Kongrede Kayhan Türkmenoğlu’nun İl Başkanı olarak belirlenmesinden sonra emektar Başkan Katar’ıda yeni İl yönetiminde göstermesi başta Erçek halkını ve birçok kesimde büyük mutlulukla karşılandı.

Duygularını Yerelvanhaber’e aktaran emektar Başkan Nurettin Katar  ‘’Ak Partili olmaktan büyük şeref duyuyorum’’cümlesinin altını çizerek’’Mensubu olduğum Partimin 2002’de başlayarak 2012 yılına kadar yılmadan usanmadan büyük gururla Erçek Belde Başkanlığını yaptım.Elimden geldiği kadarıyla alnım açık bir şekilde Erçek’te güzel hizmetlere imza attım Başkanlığım dönemimde Erçek’te Ak Parti hep 1. Parti olmuştur.İlimizde yapılan 6. Olağan Kongrede şahsımı onure eden İl Başkanımız 23.dönem van Milletvekilimiz Kayhan Türkmenoğlu’na  yürekten teşekkür ediyorum.Bana olan hizmet güvenlerini daha üst seviyelere çıkararak 2019 seçimlerinde Van’ı tekrar Ak Partinin kalesi yapmak için tüm tecrübemle çalışacağım’’dedi

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle