Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Van Emniyet Binasına Hayran Kaldı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Van Emniyet Binasına Hayran Kaldı

Admin | 11 Haziran 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, incelemelerde bulunmak üzere beraberindeki heyet ile birlikte Van’a geldi.

Van Emniyet Binasını ziyaret eden ve yüklenici firmada bulunan yetkililerden bina hakkında bilgiler alındı.

Van Emniyet Müdürlüğü Kompleks Binasını incelendi, Binada kullanılan malzemeler tek tek incelendi ve bakıldı. Kalitesine bakıldı. Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, defalarca teşekkürlerini ve memnuniyetlerini dile getirildi.
Van Emniyet binası kompleksini üstlenen firma yetkilileri tarafından bilgiler alan Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Doğu şirketler gurubuna ve Ön-ne İşaat yetkililerine bu kadar özverili ve güzel yapımlarından dolayı Doğu şirketler gurubu yönetim kurulu başkanı Zahir Kandaşoğlu’a teşekkür etti.
Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Van Emniyet Binası Kompleksi gezisi sonrası yüklenici firma olan Doğu şirketler gurubuna ve Ön-ne İşaat yetkililerine kısa zamanda bu kadar güzel işler başardıklarından dolayı teşekkür ettikten sonra ayrıldı.

Programda yer alan;
Emniyet Genel Müdürü Aktaş’a Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Emin Bilmez, Van ziyaretinde Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Resul Holoğlu, Özel Harekat Başkanı Selami Türker, İstihbarat Başkanı Sabit Akın Zaimoğlu, Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanı İbrahim Hakkı Seyidoğulları, Havacılık Daire Başkanı Uygar Elmastaşı, Terörle Mücadele Daire Başkan Vekili Hasan Yiğit ve İnşaat Emlak Daire Başkan Vekili Ahmet Nehan Poçan eşlik etti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle