resim
Emektar Başkan Alpaslan'dan Berge'ye Ziyaret - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Emektar Başkan Alpaslan’dan Berge’ye Ziyaret

Admin | 10 Ağustos 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB)’un emektar ismi ve Hızır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Alpaslan, Van Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanı İsa Berge’yi ziyaret etti. İ

Van  ESOB Başkanı İsa Berge yapılan ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek”Faruk başkanımızı kendi yaptırdığı esnaf sarayında ağırlamaktan onur duydum. Sayın Başkanımızın  ESOB’a katkıları büyüktür. Seçildiğimiz günden itibaren en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Esnafımızın ve sanatkarımızın sorunlarına çözüm aramak adına çıktığımız yolculuğumuza devam edeceğiz.”dedi.

“Yeni seçilen kardeşim İsa Berge ile yönetimini gönül hoşluğuyla tebrik ediyorum ”diyerek konuşan Faruk Alparslan kendisine ve yönetimine  başarılar diliyorum. Van’ımıza tüm odalarımızın rahatlıkla hizmet sunabileceği bir esnaf sarayı kazandırdım. Benden sonraki süreçte sarayın içi boş kaldı ve buranın hakkı verilemedi. Van esnafı gerçek manada bir hizmet sektöründen yoksun kaldı. Hakikaten benden sonraki boşluğun doldurulacağı kanısı ile geldim. Bundan sonraki süreçte İsa Berge kardeşimin ve yönetiminin bu sarayı dolduracağına yürekten inanıyorum ve kendilerinin yanında olacağım. VAN ESOB’un güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum.”ifadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle