EĞİTİM BİR SEN VAN ŞUBE BAŞKANI UCA'DAN TÜKETİCİLER BİRLİĞİ DERNEĞİ ve TÜM İŞ KONFEDERASYONU İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

EĞİTİM BİR SEN VAN ŞUBE BAŞKANI UCA’DAN TÜKETİCİLER BİRLİĞİ DERNEĞİ ve TÜM İŞ KONFEDERASYONU İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Admin | 26 Ağustos 2020 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Eğitim Bir Sen Van Şube Başkanı Uca’dan Tüketiciler Birliği Derneği ve Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanlığına Ziyaret


Eğitim Bir Sen, Memur Sen Van Şube Başkanı Mehmet Ali Uca Tüketiciler Birliği Derneği Van Şube Başkanlığı ve Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanlığını ziyaret etti.
Eğitim Bir Sen , Memur Sen Van Şube Başkanı Mehmet Ali Uca, Başkan Yardımcısı Savaş Özel, Eğitim Bir Sen İpekyolu Şube Başkanı Harun Yeşilova ve Van Fotoğrafçılar Dernek Başkanı Tayfun Çiftçi Tüketiciler Birliği Derneği Van Şube Başkanlığı ve Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanlığını ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.
Tüketiciler Birliği Derneği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ” “Köklü sendikalardan Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Van Şube Başkanı Mehmet Ali Uca ile beraberindeki heyete yönetimim adına teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Uğurlu Tüketiciler Derneği kuruluş ve amacı hakkında şu bilgilere yer verdi. Türkiye’nin bütün illerinde hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Yaklaşık on ay önce Genel Başkanımız sayın Mahmut Şahin’in olurlarıyla bu görev şahsıma tevdi edilerek, ilimizdeki Tüketici bilinçlendirme ve örgütlenme eksikliğini giderme yönündeki çalışmaları hızlı bir şekilde gidermemizi istedi.
Bizler kısa sürede kurucular kurulu ekibimizle derneğimizin resmiyet ve yetkisini alarak, aktif çalışmalarımıza başladık.
İl Ticaret Müdürlüğü ve İpekyolu Kaymakamlı Tüketici Hakem heyetlerine atamalar yaparak tüketicilerin karşılaştığı sorun ve problemleri çözmede aktif görevler üstleniyoruz. Bu bilinç ve sorumlulukla pandemi sürecine rağmen nüfusun yüzde otuzuna ulaşarak bilinçli bir tüketici potansiyelini oluşturduk” cümlelerini kullandı.
Başkan Uca’ya Tüketici Bilgilendirme Kitabı Hediye Edildi


Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu Eğitim Bir Sen Başkanı Mehmet Ali Uca’ya Tüketici Bilgilendirme kitabını hediye etti.

Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce yapılan ziyaretin çok olumlu karşıladıklarını söyleyerek ” Tüm İş Konfederasyonu üç büyük rakip Konfederasyona ezilmeden dik bir şekilde işçi hakları konusunda çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Hak arama çalışmaları konusunda emekçi kardeşlerimiz tarafından büyük ilgi ve alakayla karşılanıyoruz. Bugün böylesi anlamlı ve iki büyük Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Van Şube Başkanı Mehmet Ali Uca beyefendiyi ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm İş Konfederasyonu olarak misafirlerimize teşekkür ediyoruz ” diye konuştu.
Başkan Uca burda bir konuşma yaparak ” İlimizde teşkilatlanma olarak yeni kurulan Tüketiciler Birliği Derneği ve Tüm İş Konfederasyonu Van İl Yönetimi ne çalışmalarından üstün başarılar diliyoruz. Kuruluşları ile memnuniyet duyduğumuz iki Sivil Toplum kuruluşumuzun topluma büyük faydaları olacağından eminim. Birisi işçi haklarını arayan Konfederasyon diğeri ise memleketimizde büyük bir heyecan oluşturan Tüketici derneği. Sivil Toplum kuruluşlarının memelerin kolonları olduğunu belirten başkan Uca” Memleket ve toplum için çalışan kim olursa olsun kendilerine destek vermekten kaçınmayacağız ” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle