Dr. Suna Erdinç İlçe Ziyaretlerinde İlgi Odağı Oldu - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Dr. Suna Erdinç İlçe Ziyaretlerinde İlgi Odağı Oldu

Admin | 03 Mayıs 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Van Milletvekili aday adayı Dr. Suna Erdinç İlçe teşkilat ziyaretinin ikinci gününde Özalp, Saray ve Tuşba Teşkilatlarını Ziyaret ederek,tüm İlçe yönetim kurulu ve üyeleri tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Van Milletvekili aday adayı Dr. Suna Erdinç teşkilat ziyaretlerinde ziyaret ettiği Özalp, Saray ve Tuşba teşkilat yönetimleri tarfından büyük ilgiyle karşılanırken aday adaylı süreci hakkında konuşan Erdinç’’Hizmet için Ak Parti çatısı altında kurulacak Ak kadrolarda görev almak istiyorum.Hiçbir zaman Ak parti çizgisinden şaşmadığını belirten Erdinç’’İster görev verilsin veya verilmesin davamız uğruna yapamayacağımız hiçbir şey yoktur.Davamızın selameti daha aydınlık Türkiye için liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izindeyiz.Gelinen noktada tüm tecrübelerimle davamız için bende varım.Hepimizin malumu siyasi bir aile geleneği ile beraber hizmet geleneğimizde vardır.Ben hizmet ve memleket aşığıyım.Tüm ak Parti teşkilatları insanları önemseyen ve değerli kılan politika izliyor.Bizler sizlerin bu güzel ilgi ve alakanızla kendimizi daha değerli hissediyoruz.

İlçe Teşkilatların Kadın ve Gençlik kollarının yoğun ilgisiyle karşılanan Dr. Erdinç’’İnşallah bana değer veren ve inanan dava yoldaşlarımı mahçup etmeyeceğim.Hep birlikte 24 Haziran Genel seçimlerinde güçlü bir şekilde tarihe Destan yazalım’’dedi. 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle