resim
Doğu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Zahir Kandaşoğlu'ndan Ramazan Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Doğu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Zahir Kandaşoğlu’ndan Ramazan Bayramı Mesajı

Admin | 23 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Doğu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Zahir Kandaşoğlu mübarek Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
İş Adamı Kandaşoğlu mesajında ” Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularını pekiştiren ve milletin ruh bilincini güçlendiren bayramlar kültürümüzün en önemli unsurlarıdır.
Bayramlar; sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşmanın, duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı günlerdir.
İslam dinimizin en kutsal günlerinden olan Bayramlar tüm İslam alemine huzur getirmesini diliyorum. Ramazan Bayramının ruhuna yakışır bir şekilde geçmesi en büyük temennimizdir. Bayramlar küskünlerin barıştığı, dostlukların tazelendiği, insanların büyük küçük herkesin birbirini gönülden kucakladığı günlerimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle  tüm Vanlı hemşehrilerimizin, İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlar, sağlık, başarı, sevinç ve huzur dolu nice bayramlar diliyorum “dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle