resim
Doç. Dr. Sünnetçioğlu’dan Tedavi Gören Hastalara Moral Ziyareti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Doç. Dr. Sünnetçioğlu’dan Tedavi Gören Hastalara Moral Ziyareti

Admin | 22 Nisan 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, SBÜ. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Ek binası Hastanesi’nde incelemelerde bulunarak Covid-19 servisinde tedavi gören hastaları ziyaret edip durumları hakkında bilgi aldı.

Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Ergioğuz ve SBÜ. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik, SBÜ. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İpekyolu Ek Binası Hastanesi’nde İncelemelerde Bulunarak Covid-19 Servisinde Tedavi Gören Hastaları Ziyaret Edip Durumları Hakkında SBÜ. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı İpekyolu Ek Binası Hastanesi sorumlusu Dr. Mehmet Ali Bilgili’den bilgi aldı.

Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, hastanede tedavi gören hastalar ile sohbet ederek istek ve talepleri dinledi; geçmiş olsun dileklerinde bulunarak gerek sağlık çalışanlarımıza gerek yatan hastalarımızı ziyaret ederek moral motivasyona ihtiyacı doyulmaktadır dedi. Bu anlamda vatandaşlarımıza tekrar çağrıda bulunarak salgını atlatmış değiliz, “Biz Sizin için burada kalıyoruz. Sizde bizim için lütfen ‘’ Evde Kalın ‘’ çağrısında bulundu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019