resim
Deniz Ulaşımına Büyük Rağbet - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Deniz Ulaşımına Büyük Rağbet

Admin | 19 Ağustos 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van’da hava sıcaklığının her geçen gün artması sonucunda vatandaşlar da haliyle kendilerini Van Gölü’ nün serin sularına bırakarak, yazın tadını doyasıya çıkarmaktadır.

Bu doğrultuda halkın deniz ulaşımından azami derecede yararlanması noktasında hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan Van Büyük Şehir Belediyesi hizmetlerine aralıksız devam ediyor.

Söz konusu deniz ulaşımı ile ilgili gazetemize konuşan Van Büyük Şehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer ” Büyükşehir olarak mesai mevhumu gözetmeden 7/24 bir anlayış ile kentimizin her noktasında çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Bugün de Deniz Otobüs hizmetlerini yerinde kontrol etmek için Ulaştırma Daire Başkanımız Kemal Mescioğlu ile birlikte buraya geldik.

Deniz Otobüslerimiz Edremit ilçemizin marinasinda Akdamar Adasına gidiş dönüş olarak hizmet vermektedir.

Halkımızın özellikle komşumuz İran’lı vatandaşların deniz otobüslerine ilgisi hadsafhada. Hatta güney Kore’ li turistleri bile burada görebiliyoruz. Bu tabloda bizi ziyadesiyle mutlu etmektedir.
Zamanı ve imkanı olan herkesi bu güzel hizmetlerimizden yararlanmaya davet ediyorum” dedi.

Ulaştırma Daire Başkanı Kemal Mescioğlu ise yaptığı açıklamada ” Gerek hafta içi gerekse hafta sonu ise Deniz Otobüs hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. Bilet fiyatlarımız oldukça uygun olduğu için, vatandaşlarımızı bekliyoruz “diyerek sözlerini tamamladı.

Haber:Ercan Ulutaş

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle