Hoşgeldiniz  

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyük ustalık için icazet istiyorum

Admin | 10 Haziran 2018 | Dünya, Foto Galeri, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

“Biz çıraklığımızı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde atlattık” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Başbakan olduk kalfalık, ustalık 11 yıl kolay değil. Şimdi sizden büyük ustalık için icazet istiyorum.” sözleriyle millete seslendi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Kurucu Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin Denizli’de düzenlediği mitingde halka hitap etti.

“HANGİ YÜZLE KARŞIMA ÇIKIYOR”

Türkiye ve Denizli’yi bugünlere getirmek için çok emek verdiklerini ve çok ter döktüklerinin ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yeri geldi vesayetin, yeri geldi teröristlerin saldırılarına maruz kaldık. Bay Muharrem’den, Bay Kılıçdaroğlu’ndan terörle mücadele konusunda bir söz duydunuz mu? 53 tane evladımızın şehit edilmesine yol açan zatı Edirne’de cezaevinde ziyaret ediyor. Bu Bay Muharrem hangi yüzle benim karşıma çıkıyor?” sözlerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar:

MUHARREM’E KIRAATHANE DERSİ

“Bay Muharrem, kıraathanenin manası şudur, okuma evi… Bu kıraathanelerde kitaplar, internet olacak, kek, çay, kahve de olacak, gençlerimiz orada kitap okuyacaklar. Orada senin gibi iskambil atmayacaklar, senin gibi okey taşlarını sallamayacaklar.

“BÜYÜK USTALIK İÇİN İCAZET İSTİYORUM”

Allah’ın izniyle benim milletim seni de sandığa gömecek. Benim milletim hizmet siyasetinden yanadır. Bay Muharrem daha çırak bile değil. Buna çok kızıyor rahatsız oluyor, zaten senin genel başkanında öyle biz çıraklığımız İstanbul Büyükşehir Belediyesinde atlattık. Başbakan olduk kalfalık, ustalık 11 yıl kolay değil. Şimdi sizden büyük ustalık için icazet istiyorum. Bu liderlik işidir, bakkal dükkanını çırağa teslim eder misiniz? Bunlara 5 koyun verin kaybedip gelirler. Yaptığımız yatırımlarda Denizli çok büyük pay aldı. 16 yılda Denizli’ye 22,5 katrilyon tutarında yatırım yaptık. Çok çalıştık. Denizli’nin şanına uygun yeni bir stadyum yapıyoruz. Bunun karşılığında Denzilispor’u süper ligde görmek istiyoruz. Eski stadı da Millet Bahçesi haline getiriyoruz. Pamukkale Üniversitesini ikiye bölelim Honaz tarafından ikinci üniversiteyi kuralım diyoruz. Bu işler çalışma işi biz İzmir’de değiliz neredeyiz? Ege ile Akdeniz’i otoyol projeleri ile bir birine bağlıyoruz. Sen sadece çık kürsüden hakaret et. Terbiyesiz Kadıköy’de miting yapıyor, hırsız Erdoğan diye bağırtıyor. Kime? kendi tabanına. Hangi delilin var terbiyesiz. Bunlarda terbiye ahlak diye bir şey yok. Ne olacak 24 Haziran’da sizleri inşallah benim milletim sandığa gömecek.

“NE VARSA HEDEF ALDILAR”

Üzerine titrediğimiz ne varsa hepsini hedef aldılar. Denizli güven ortamının da güvenliğinin de tehlikeye girmesine izin verir mi? Denizli bu seçimlerde tercihimizi bir kez daha hizmet siyasetinden yana kullanıyor muyuz? Güçlü Türkiye için cumhurbaşkanlığında şahsımı, Meclis’te AK Parti’yi destekliyor muyuz?

KÜÇÜK KILIÇDAROĞLU

Gördük ki, bir ayda Muharrem de başımıza kesildi bir küçük Kılıçdaroğlu. Daha doğrusu bu da çakma Kılıçdaroğlu. Aslı bir yanda, çakması öteki yanda hepsini toplasan, bırakınız Türkiye’ye cumhurbaşkanı, CHP’ye bir tane genel başkan etmiyor. Bunların cumhurbaşkanlığı falan diye derdi yok. Bunların tek derdi seçimden sonra CHP Genel Başkanlığı koltuğuna kimin oturacağı.”

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle