Büyükşehirden Engelli Vatandaşa Konteyner Yardımı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Büyükşehirden Engelli Vatandaşa Konteyner Yardımı

Admin | 21 Aralık 2017 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Büyükşehir Belediyesi, 20 yaşındaki engelli gence konteynır yardımında bulundu. kendisine konteynır verilen Senar Gül isimli genç belediye yetkililerine teşekkür etti.

Çocukluğunda geçirdiği rahatsızlıktan dolayı tekerlekli sandalyeye mahkum olan 20 yaşındaki Senar Gül, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer’i makamında ziyaret etti.

Engelli genci makamında kabul eden Fazıl Tamer, özellikle dezavantajlı vatandaşlara yardım noktasında pozitif ayırımcılık yaptıklarını belirterek, “Senar Gül de geçtiğimiz günlerde bize müracaat etti. Ekiplerimizin yerinde yaptığı tespitler sonucu kendisine konteynır verdik. Ayrıca tespit edilen diğer ihtiyaçlarını da inşallah en kısa sürede karşılayacağız. Bugün de bizlere teşekkür etmek için buraya kadar gelmiş. Biz de kendisine teşekkür ediyoruz. Her zaman yanında olduğumuzu bilmesini istiyoruz” dedi.

Daha çocuk yaşta anne ve babasını kaybettiğini belirten Senar Gül ise ağabeyi ile birlikte yaşadığını belirterek, “Büyükşehir Belediyesine müracaat ettim. Konteynır ihtiyacım vardı. Allah kendilerinden razı olsun ihtiyacım giderildi. Sayın Valimiz başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle