Büyükşehir'den Çalışanına Vefa Örneği - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Büyükşehir’den Çalışanına Vefa Örneği

Admin | 03 Ocak 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’nda 33 yıldır görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan Zeydin Uçar’a çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında 33 yıldır görev yapan 65 yaşındaki Zeydin Uçar, yaşı nedeniyle emekliye ayrıldı. Görev süresince birçok Belediye Başkanıyla görev yapan Zeydin emekli olacağı son iş gününü de arkadaşlarıyla geçirdi. Yıllardır görev yaptığı arkadaşları ve kurumu tarafından unutulmayan Zeydin’e Zabıta Daire Başkanı Osman Sevinç, tarafından başarı ve teşekkür plaketi verildi. Plaketi aldığında duygu dolu anlar yaşayan Zeydin iş arkadaşlarına ve Daire Başkanı Osman Sevinç’e teşekkür etti.

Görev yaptığı sürece işini hep severek yaptığını belirten Zeydin Uçar “ Bugün emekli olduğum için çok mutluyum. Ama 33 yıldır işe geldiğim kurumdan ayrılmakta beni üzüyor. Allah devletimizden milletimizden razı olsun. Bugün beni yalnız bırakmayan daire başkanım ve iş arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum” dedi.

BİZ VAN İÇİN ÇALIŞAN BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Zeydin Uçar’ın çok iyi bir mesai arkadaşı olduğunu söyleyen Zabıta Daire Başkanı Osman Sevinç “Zeydin abi her zaman işini iyi yapan dürüst bir zabıta memuruydu. Yıllardır kurumumuza Van’a hizmet vermiştir. Bizde onu bu mutlu ve duygu dolu gününde yalnız bırakmadık. Çünkü biz Van için çalışan büyük bir aileyiz. Kendisine Van’a ve belediyemize vermiş olduğu hizmetler için çok teşekkür ediyoruz. Emeklilik hayatında da sağlık ve mutluluk diliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle