Büyükşehir’de NETCAD Eğitimi Başladı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Büyükşehir’de NETCAD Eğitimi Başladı

Admin | 27 Şubat 2019 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Büyükşehir Belediyesi personeline verilen ‘NETCAD’ mühendislik uygulamaları eğitimi başladı.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığının ortak çalışmasıyla Kadın ve Aile Merkezinde başlayan eğitimler 5 gün sürecek.

Bünyesindeki personelin eğitimine önem veren Büyükşehir Belediyesi, personelin günümüz teknolojilerini daha verimli kullanmaları noktasında yoğun çaba sarf ediyor. Bu kapsamda çeşitli birimlerde çalışan teknik personele NETCAD masa üstü uygulamaları eğitimi veriliyor.

Yerel Yönetimler İş Geliştirme Uzmanı Fulya Gayretli tarafından verilen eğitime teknik personel yoğun ilgi gösterdi. Sunum eşliğinde verilen eğitimde katılımcılara NETCAD temel uygulamaları, imar ve kadastro uygulamaları, planlama ve mühendislik uygulamaları, analiz araçları, network lisans yönetimi, taşınmaz bilgi sistemi, plan tadilat süreç yönetimi, planların arşivlenmesi, arşivlenen verilerin birbiri ile ilişkilendirilmesi ve bu verilerin güncel ve tek bir merkezden yönetilip kullanılmasına yönelik bilgiler sunuluyor.

Eğitimin açılışında konuşan İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Adnan Ergenç, verilen eğitimlerin önemine dikkat çekerek özellikle teknik personelin bundan maksimum derecede faydalanması gerektiğini söyledi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle