Büyükşehir Yaşlılar Haftasında Etkinlikler Düzenledi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Büyükşehir Yaşlılar Haftasında Etkinlikler Düzenledi

Admin | 22 Mart 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’ nedeniyle çeşitli programlar düzenleniyor.

‘18-24 Mart Yaşlılara saygı haftası’ kapsamda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından il merkezinde ikamet eden 36 yaşlı birey, sabah saatlerinde Büyükşehir Belediyesine ait servislerle evinden alındı. Edremit ilçesinde bulunan marinaya getirilen yaşlılar, Büyükşehir Belediyesine ait Deniz otobüsleri ile yaklaşık 1 saatlik mavi göl turu yaptı.

Daha sonra Kocaeli Parktaki Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesislerine getirilen yaşlılar, burada Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’in eşi Meral Bilmez ile öğle yemeğinde buluştu. Yaşlılar ile teker teker sohbet ederek sorunlarını dinleyen Bilmez, bu anlamlı günde burada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kendilerini unutmayan Büyükşehir Belediyesine ve emeği geçen herkese teşekkür eden yaşlı bireylerin ise mutlulukları yüzlerinden okundu. Vali Mehmet Emin Bilmez’in eşi Meral Bilmez’in yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Tevfik Tepe ve ilgili yöneticilerin de katıldığı program, yaşlılara verilen hediyeler ve çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığının ‘Yaşlılara saygı haftası’ programları, Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesinde yatmakta olan yaşlı hasta ziyaretleri ve hediye takdimleri ile sürdürülecek.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle