Büyükşehir Van YYÜ Güzergahında Sıkı Denetim Yaptı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Büyükşehir Van YYÜ Güzergahında Sıkı Denetim Yaptı

Admin | 05 Ekim 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Büyükşehir Belediyesi, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) ile Şoförler ve Otomobilciler Odası yetkilileri araç depolama alanı ve üniversite güzergahında denetleme yaptı.

Sabahın erken saatlerinde yapılan denetlemeye Yüzüncü Yıl Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Yusuf Uzun, Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Tuğrul, Özel Halk Otobüsleri Dernek Başkanı Murat Yazlık, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığına bağlı şube müdürleri ve minibüs kooperatif başkanları katıldı.

Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte sabah ve akşam saatlerinde Yüzüncü Yıl Üniversitesi hattında yaşanan yolcu yoğunluğunun çözümü için Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurumlar harekete geçti. Bu kapsamda sabah saatlerinde minibüs depolama alanı ile Yüzüncü Yıl Üniversitesi güzergahında bulunan duraklarda denetleme yapıldı. Öğrencilerin derslerine zamanında yetişmeleri için bir takım önlemler alınması kararlaştırılırken, sabah ve akşam saatlerinde ek seferler düzenlenmesi konusunda da çalışma başlatıldı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle