Büyükşehir İskele Caddesi Vizyonuna Renk Kattı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Büyükşehir İskele Caddesi Vizyonuna Renk Kattı

Admin | 05 Ekim 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Büyükşehir Belediyesi’nin vizyon projelerinden olan İskele Caddesinin yenilenme çalışmaları kapsamında asfaltlama çalışması yapıldı.

Van’ın önemli ulaşım ağları arasında yer alan İskele Caddesi, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu’nun talimatlarıyla modern bir yapıya kavuşturularak baştan aşağı yenileniyor. Kısa bir süre önce başlayan çalışmalar tüm hızıyla devam ederken ekipler, dün gece sabaha kadar mesai yaparak caddenin asfaltını tamamladı. Yapılan yenileme çalışmalarına rağmen trafiğin akıcı bir şekilde sağlandığı caddede trafikte aksaklık ve vatandaşların mağdur edilmemesi adına caddenin asfaltı gece geç saatlerde sabaha kadar süren çalışma ile döküldü. Asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından caddede yol çizgisi ve çift yön çalışması yapılacak. Bu çalışmalarla beraber İskele Caddesinde devam eden kaldırım, ışıklandırma ve ağaçlandırma işlemleri de kısa bir sürede bitirilerek cadde halkın hizmetine açılacak.

Asfaltlama çalışmasıyla yolun güzel bir görünüme kavuştuğunu belirten vatandaşlar, çalışmaların bitmesiyle de iskele caddesinin kentin en güzel caddesi olacağını da kaydettiler.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle