Hoşgeldiniz  

Büyükşehir Hizmetlerini Gece Gündüz Sürdürüyor

Admin | 13 Kasım 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Büyükşehir Belediyesi, mesai kavramı gözetmeksizin gece geç saatlerde de çalışarak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığına bağlı ekipler, merkez İpekyolu ilçesi Çavuşbaşı Caddesinde, sıcak asfalt çalışması yaptı. Yoğun bir araç sirkülâsyonun olduğu caddede, gündüz trafik yoğunluğu nedeniyle çalışmalar gece geç saatlerde yürütüldü. 14 Metre genişlik ve 1.2 kilometre uzunluğunda yapılan asfalt çalışması ile cadde, otoyol standartlarına kavuşturuldu.

Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ülker Cem Kaplan, sıcak asfaltsız yol bırakmamak için gece-gündüz çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Kaplan, ‘‘İpekyolu ilçemizde bu yıl yaklaşık 52 km muhtelif yol yapım ve asfaltlama çalışması gerçekleştirdik. Halkımızın en rahat şekilde ulaşımlarını sağlaması anlamında ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gündüz saatlerinde yoğun olan ana arterlerde vatandaşlarımızın ulaşımlarını kısıtlamamak için ekiplerimiz gece yarılarında çalışmalarını yapıyor. Yukarı mahallelerimize ulaşım noktasında çok büyük bir öneme sahip olan Çavuşbaşı Caddesi de şuan itibariyle son kalite asfalta tanışmış oldu. Hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle