Hoşgeldiniz  

Bruki Kanaat Önderlerinden Gündal”Tuşba Adayı Başdinç’e Destek Kararı Aldık”

Admin | 16 Kasım 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+


Bruki Kanaat önderlerinden ve Gölyazı mahalle Muhtarı Ferhat Gündal,Ak Parti Tuşba Belediye Başkan aday adayı olan Mimar Mehmet Nuri Başdinç’i toplu olarak destekleme kararı aldıklarını duyurdu.

2019’da yapılacak olan yerel ve mahalli seçimlerinde Ak Partiden Tuşba İlçe Belediye Başkan aday adaylığını açıklayarak,Bruki cephesinden büyük sevinçle karşılanan Mimar Mehmet Nuri Başdinç’e destekler her geçen gün artıyor.
Ak Parti Tuşba Belediye Başkan aday adayı olan Mimar Mehmet Nuri Başdinç’i destekleme kararını açıklayan Bruki Kanat önderlerinden ve Gölyazı mahalle Muhtarı Ferhat Gündal”Birçok Bruki Kanaat önderleriyle toplu istişareler yaptığımız ve Tuşba İlçe sınırları içerisinde beraber çalıştığımız Muhtar arkadaşlarımızla beraber Mehmet Nuri Başdinç’i toplu olarak destekleme kararı aldık”dedi.
Güldal”Bu işin mutfağından yetişen şeffaf ve mütevazi kişiliğiyle Belediyecilikte hizmet yapacağına inandığımız adayımız Mehmet Nuri Başdinç’tir.Bizlerde Van nüfusnün büyük çoğunluğuna sahip olan Bruki Aşiret büyükleri olarak böyle bir karar aldık.Bu kararı alırken hiçbir duygusallığa kapılmadan aksine adayımızın hizmet için vizyoner bakış açısını ele aldık.

Adayımız mimardır.Belediyecilikte hizmet demektir.Bizde burda anlıyoruz ki,bu işi yapabilecek tek kişi Mehmet Nuri Başdinç’tir.
Aldığımız kararın Ak Partiye,Van’ımıza,İlçemize ve tüm Tuşba halkına hayırlı olsun”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle