resim
Bozkurt’’OSB Yönetimi Bu Yanlıştan Dönmeli’’ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Bozkurt’’OSB Yönetimi Bu Yanlıştan Dönmeli’’

Admin | 05 Ağustos 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) arazisine kanunsuz bir şekilde yapılan okul için tepkisini sosyal medyada dile getiren Şemsettin Bozkurt’’OSB yönetimini Kanunsuz iş yapmakla  uyardıklarını’’söyleyerek’’bu yanlıştan biran önce vazgeçilmelidir’’dedi.

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) eski Başkanı Şemsettin Bozkurt yeni yönetim ile yargı süreçlerinin devam ettiğini Sanayicilerin ortak arazisi üzerine haksız bir şekilde kimse kanunsuz iş yapamaz’’ifadelerine yer vererek ‘’OSB Yönetimi aleni bir şekilde suç işleyerek arazide pay sahibi olanlarının hakkı yenilmektedir’’dedi.

 

 

Bozkurt kendi sosyal medya hesabında şu cümlelere yer verdi.’’OSB Okulu İle İlgili Yargı Sürecimiz Devam Ediyor.
OSB Yönetimini Yeniden Uyarıyoruz.! Orası Birkaç Kişinin Değil OSB’deki Tüm Sanayicilerimizin Malıdır. Yasadışı ve Yetkisiz Bir Şekilde İş Yapıyorsunuz. Suç İşliyorsunuz. Gelin, Sanayiciden Habersiz Sanayicinin Ortak Arazisi Üzerine Yaptığınız Bu Yanlışlardan Vazgeçin, Daha Fazla Geç Kalmadan Geri Dönün. OSB’ler Mevzuatı; MADDE 35/A Aynen Şöyle Diyor, “OSB’lerde Müteşebbis Heyet ve GENEL KURUL’unun (Tüm Sanayicilerin) Devredemeyeceği Yetkiler. (C) OSB’nin Yatırım Programlarının Yeni Yatırımlarının ve Bütçesinin Onaylanması.”

.”

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle