Berge''Kazanan Van Esnafı Oldu'' - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Berge”Kazanan Van Esnafı Oldu”

Admin | 28 Mayıs 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Yeni yönetim olarak, çözüm odaklı hizmet anlayışıyla, Van esnaf ve sanatkarlarına en iyi şekilde hizmet edeceğiz.

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (VESOB) 27 Mayıs 2018’de yapılan başkanlık seçimini kazanmış bulunmaktayız. VESOB Konferans Salonu’nda yapılan 19. Olağan Genel Kurulu toplantısına katılan, esnaf ve sanatkarlarımız seçimimize yoğun ilgi göstermişlerdir.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz

Aylardır yürüttüğümüz VESOB seçim çalışmaları sonucunda kazanmış bulunmaktayız. Bizimle birlikte emek veren, yanımızda olan, attığımız her adıma sevgisini katan, kıymetli esnaf ve sanatkar odaları temsilcilerimize saygılarımızı sunuyoruz. Bize oy veren vermeyen tüm esnaf ve sanatkar odaları temsilcilerine çok teşekkür ediyoruz.

Van’ımızın vizyonu olan esnafımızın yanında olacağız

Yeni yönetimimiz ile Van’ın ekonomik vizyonuna büyük bir değer katan esnaf ve sanatkarımızın yanında olacağız. Yılların deneyimli esnafları, yönetimimizde yer almıştır. Böylece deneyimli bir yönetim ile VESOB’un çıtasını daha da yükselteceğiz, inşallah.

Sorumluluğumuzun farkındayız

Üzerimize yüklenen sorumluluğun farkında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. En iyi hizmeti sunmak için dur durak bilmeden çalışacağız, inşallah.

Kazanan Van ve kardeşliğimiz olmuştur

Sayın Muhittin Aydemir’e ve bundan önceki dönemlerde emek veren kıymetli başkanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Onlardan aldığımız bu hizmet bayrağı yarışını daha da ilerilere taşıyacağımız konusunda kimsenin kuşkusu olmasın. Bu seçimde kazanan Van’ın kardeşliği, esnaf ve sanatkarlarımızın beraberliği ve dayanışması olmuştur.

İsa BERGE

VESOB Başkanı

Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle