resim
Berber ve Kuaförler Dezenfekte Edildi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Berber ve Kuaförler Dezenfekte Edildi

Admin | 09 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


İpekyolu Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri 11 Mayıs’ta açılması planlanan kuaför, berber ve güzellik merkezlerini vatandaşların gönül rahatlığıyla kullanması için dezenfekte çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan açıklamada, 11 Mayıs Pazartesi günü açılacak olan berber, güzellik salonu ve kuaförler, 09.00-21.00 saatleri arasında faaliyet yürütebilecek. Berber, güzellik salonu, kuaförlerde, müşterilere, randevu sistemiyle hizmet sunumu esas olacak. Bu iş yerlerinde çalışanlar muhakkak surette maske kullanacak, müşteriler ise işlem süresince maske kullanacak ancak yapılacak işleme göre müşteriler maskeyi çıkarabilecek.
İpekyolu Belediyesi, ilçe sınırlarındaki bütün işletmelere yönelik yapmış olduğu rutin hijyen ve dezenfekte faaliyetlerine kuaför, berber ve güzellik salonlarını da ekleyerek vatandaşlarımızın hijyenik ve güvenli bir ortamda hizmet almasını sağlamak için çalışmalarına devam edecek.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle