resim
Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Vali Zorluoğlu’nu ziyaret etti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Vali Zorluoğlu’nu ziyaret etti

Admin | 01 Kasım 2017 | Dünya, Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanı Mürsel Turbay ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Sendikal çalışmalarda bulunmak üzere Van’a gelen Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay ve Van Şube Başkanı Harun Altın, Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.

Heyeti Büyükşehir Belediyesi’ndeki makamında konuk eden Vali Zorluoğlu konukları ile tek tek tokalaşarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Sendikanın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Vali Zorluoğlu, Turbay’a çalışmalarında başarı diledi.

Van Valisi ve Büyükşehir Başkan Vekili Murat Zorluoğlu’nun kente atandıktanm sonra yaptığı çalışmaları takdirle karşıladıklarını ifade eden Turbay, “Van’a daha öncede geldim. Van’da inanılmaz bir değişim var. İnsanlar daha mutlu ve huzurlu. Sayın Valimizi çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Bem-Bir-Sen heyeti adına Başkan Turbay Vali Zorluoğlu’na hediyelerini takdim etti.

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay ve beraberindeki heyet daha sonra Genel Sekreter Mustafa Yalçın’ı da ziyaret edip bir süre sohbet etti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle