Bedensel Engelliler Basketbol Takımı İstanbuldan Galip Döndü - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Bedensel Engelliler Basketbol Takımı İstanbuldan Galip Döndü

Admin | 10 Kasım 2019 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Spor, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van Bedensel Engelliler tekerlekli Basketbol takımı, Küçükçekmece Dostluk Engelliler Basketbol takımına konuk oldu.

Zorlu geçen karşılaşmayı Van temsilcisi 50-52 kazandı.
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Basketbol 2.liginde mücadele eden Van Bedensel Engelliler takımı, Küçükçekmece Dostluk Engelliler Spor Kulübüne konuk oldu. Çekişmeli geçen müsabakanın sonunda 50-52’lik galibiyetle gülen taraf Van temsilcisi oldu.
Müsabaka sonrası konuşan Van Bedensel Engelliler Kulüp Başkanı Hanefi Baykara, son iki haftada istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını, takımın eksiklerini görüp bundan sonra ki çalışmalarını ona göre yapacaklarını söyledi.

2019-2020 sezonuna çok büyük sıkıntılar ve umutsuzluklarla başladıklarını belirten Baykara, “ Van Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Daire Başkanımız Tefik Tepe beyin destek açıklamaları bizleri hep sevindirdi hem de umutlandırdı. İnşallah en kısa zamanda gerçekleşir bizde sporumuza konsantre oluruz. Her deplasman maçında nasıl gideceğiz endişesini üzerimizden atmak istiyoruz. İstanbul deplasmanı boyunca her türlü desteği veren, yönetimini ve imkanlarını seferber eden Van Federasyonu Başkanı Fevzi Donat’a tüm sporcularım adına şükranlarımı sunuyorum. İki gün boyunca ulaşımımızı ve konaklamamızı sağlayan Okan Çiftçi, Zafer Eldem ve Fehmi Özant’a, Van Federasyonu Sosyal İşlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Vedat Dursun’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Van’ın takımına ve Vanlıya sahip çıksınlar, bizlerde Van’ımızı hedefimiz olan 1.lige yükseltelim”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle