resim
Başkan Yardımcısı Metin Aslan'dan 23 Nisan mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Başkan Yardımcısı Metin Aslan’dan 23 Nisan mesajı

Admin | 22 Nisan 2020 | Dünya, Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkan Yardımcısı Metin Aslan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yardımcısı Metin Aslan  mesajında “Geleceğimizin en değerli varlıkları olan çocuklarımız barışın, sevginin, kardeşliğin temsilcisi, aydınlık yarınlarımızın güvencesidir dedi. 
Aslan açıklamasının devamında 23 Nisan’ı bu yıl korona virüs salgını nedeniyle kalabalık etkinliklerle kutlayamayacak olsak da 23 Nisan’ın coşku ve sevincini hep kalbimizde hissedeceğiz. Dünyada çocuklara armağan edilen tek çocuk bayramı olan 23 Nisan’ı dünya çocukları nasıl coşku ve sevinç içinde kutluyorsa biz de aynı duygularla bu sevinç ve coşkuya ortak olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle 23 Nisan’da bütün çocukları ve vatandaşlarımızı saat 21.00’da evlerimizin balkonlarından hep birlikte coşkulu bir şekilde İstiklal Marşı okumaya davet ediyorum. 
TÜM IŞ KONFEDERASYONU olarak başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere TBMM’nin kuruluşunda emeği geçen dava arkadaşlarını rahmetle anıyor,  Ulusumuzun ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, tüm çocuklarımıza ve vatandaşlarımıza esenlikler diliyorum dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Başkan Yardımcısı Metin Aslan’dan 23 Nisan mesajı için 1 yorum

  1. Avatar Davut vanli dedi ki:

    Gurur duyuyoruz seninle abim

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle